Опубликовано сегодня

Chelner (Vinaria Chateau Cojusna)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Страшены

Описание вакансии

Cerințe:

  • Să ai dorința de a învăța și dezvolta;
  • Să aveți experiență în domeniul dat;
  • Să cunoști limba română și rusă;
  • Să fii amabil, manierat și activ.

Condiții de muncă:

  • Instruire și dezvoltare;
  • Pachet social, salariu motivant + beneficii;
  • Mediu de lucru dinamic și plăcut;
  • Alimentație gratis în timpul mesei.

Responsabilități:

  • întâmpinarea oaspeților;
  • preluarea comenziilor de la oaspeti;
  • crearea unui mediu în care oaspeții să se simtă confortabil;
  • respectarea standardelor de deservire.

Loc de muncă: sat. Cojușna, str. Mecanizatorilor 1

Pentru mai multe detalii ne puteţi contacta: [показать номер]060284485;[показать номер]068026656.
Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa hr@migdal.md;">hr@migdal.md; info@migdal.md

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?