Опубликовано вчера

Operator Call Center

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Брашов, Бухарест, За границей, Румыния, Яссы

Описание вакансии

Daca esti o persoana ambitioasa, cu dorinta de a avea succes in vanzari si de a oferi o experienta exceptionala clientilor, te invitam sa aplici pentru pozitia de Operator Call Center.

Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!

Ce iti oferim:

  • Posibilitatea de a-ti dezvolta abilitatile de vanzare si de a-ti construi o cariera solida in domeniul vanzarilor;
  • Pachet salarial motivant, inclusiv bonusuri in functie de performante;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste;
  • Program: Luni - Vineri: 10:00 - 19:00 ( orele pot fi modificate, in caz de necesitate sau adaptate la program part time).

Cerințe:

  • Ai experiență pe un post similar minimum 6 luni;
  • Știi să folosești programe Office;
  • Știi să vorbești și să scrii corect gramatical limba română
  • Ai deschidere către Social Media și către educare profesională continuă;
  • Te adaptezi cu ușurință sarcinilor de lucru schimbătoare, repetitive;

Ce vei face:

  • Preluare apelurilor telefonice din partea clienților (persoane fizice si juridice);
  • Contactezi zilnic potențiali clienți, companii de design, parteneri;
  • Stabilești lunar întâlniri pentru ofertarea și contractarea clienților, partenerelor.
  • Oferi consultanta si asistenta clientilor in alegerea produselor potrivite, in functie de nevoile si preferintele lor;
  • Efectua vanzari cu amănuntul și en-gros;
  • Promova produsele si serviciile companiei, prezentandu-le in mod atractiv si convingator;
  • Identifici si dezvolti noi oportunitati de vanzare prin intermediul clientilor existenti sau potentiali direct in showroom, prin telefon, email;
  • Dezvoltare relatiilor de parteneriat in proecte cu designeri profesionisti;
  • Participi activ la activitatile de marketing si vanzari, inclusiv la organizarea si participarea la evenimente speciale si expozitii;
  • Tii evidenta stocului si a vanzarilor, raportand periodic rezultatele catre manager;

Daca consideri ca esti profesionist in vanzari si ai abilitatile necesare pentru acest post asteptam CV-ul tau la adresa hraquatoria@mail.ru

Pentru mai multe detalii ne poți contacta la telefon  [показать номер]069745775

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Uzinelor 104
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?