Опубликовано вчера

Contabil Operator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
От 1 года
Город:
Аэропорт, Бачой, Ботаника, Бубуечь, Гибридная, Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Angajăm Contabil Operator 1C

Grafic:
Luni-vineri de la 8:30 - 17:30
Simbata (peste una) de la 8:30 - 14:00

Oferim:
  • Angajare oficiala, pachet social complet;
  • Posibilitatea de creștere și dezvoltare profesională;
  • Condiții comfortabile de muncă;
  • Prânzul oferit din contul companiei;
  • Plata la timp a salariilor fară întârziere.
Cerinte:
  • Studii economice finanțe/contabilitate (constituie un avantaj);
  • Experiență în muncă;
  • Cunoașterea calculatorului, 1C si MS office (obligatoriu);
  • Cunoașterea limbilor româna și rusa;
  • Abilitate de a lucra individual și în echipă.
Responsabilitati:
  • Lucru în programul 1C;
  • Primirea și procesarea cererilor de la agenți economici;
  • Întocmirea documentației primare (facturi, borderouri etc.);
  • Gestionarea electronică a documentelor;
  • Coordonare cu depozitul companiei.
Adresa: mun. Chisinau, str. Uzinilor 104
Transport disponibil: Autobuz 23;  Troleibuz 13, 37; Microbuz 138, 116, 121.

Toti candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-ul la adresa de email: hraquatoria@mail.ru

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Uzinelor 104
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?