Недавно опубликовано

Asistent Notar

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

  • ealizarea relației directe cu publicul;
  • redactarea proiectelor de acte notariale: declarații, procuri, contracte etc;
  • verificarea și păstrarea documentațiilor necesare întocmirii tuturor actelor notariale;
  • verificări și înscrieri în registrele notariale;
  • arhivare.

Candidatul ideal:

  • experienţa într-un birou notarial este un avantaj!
  • studii superioare, de preferat absolvent/ă al/a facultății de drept;
  • excelente abilități de comunicare și relaționare interumană (amabilitate și deschidere față de clienți,
  • răbdare, atenție la detalii, capacitate de organizare);
  • capacitatea de a rezolva probleme multiple în același timp;
  • seriozitate și discreție cu privire la datele prelucrate;
  • cunoștințe avansate de operare, în special Word (rapiditate și acuratețe în redactarea documentelor).

Beneficii oferite:

  • cunoaștere limbelor română și rusa, preferabil cunoașterea limbii engleze
  • pachet salarial atractiv, corespunzător competențelor.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Vasile Alecsandri 70
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?