Опубликовано вчера

Manager vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Яловены

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență în domeniul vinzarilor (avantaj);
  • Utilizator sigur de PC
  • Studii superioare sau medii;
  • Capacitate de a lucra în echipă.
  • Cunoașterea limbii română obligatoriu,  engleza va constitui un mare avantaj;
  • Aptitudini excelente de comunicare, prezentare și ofertare;
  • Bune abilități de organizare și coordonare;
  • Rezistenta la situatii de stres
  • Atitudine prietenoasă și entuziasm față de lucru
  • Punctualitate, disciplina și gândire pozitivă;

Responsabilități:

  • Strategii pentru cresterea vânzărilor ;
  • Prezentarea , promovarea si vânzarea produselor;
  • Căutarea de noi clienți și lucrul cu baza acumulată de clienți ;
  • Informarea ofertelor comerciale si comunicare cu clientii.
  • Informarea clienților despre produse si promoții;

Compania oferă:

  • Angajare oficială;
  • Program de lucru: 5 zile pe săptămână, de la 09:00 la 17:00;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională;
  • Cafea, ceai pentru coffe-break
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Яловены, str. Alexandru cel Bun, 28
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?