Недавно опубликовано

Administrator salon

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

RealMen Barbershop anunță post vacant în calitate de Administrator (recepționist(ă)).

Dacă ești o persoană dinamică, pozitivă cu abilități de comunicare, ești orientată spre dezvoltare profesională, atunci te invităm în echipa noastră.

CERINȚE:

  • Abilități excelente de comunicare, promovare și organizare
  • Cunoștințe de limba română și rusă
  • Preluarea apelurilor telefonice
  • Inregistrarea clintilor in program si lucru cu baza de clienti
  • Lucru cu aparatul de casa
  • Respectarea programului de lucru și a sarcinilor postului
  • Seriozitate, flexibilitate, integritate, corectitudine
  • Puternica orientare către client

BENEFICII:

  • Posibilitatea de a participa la activitatea in marketing si promovare a salonului;
  • Posibilitatea de a activa în cadrul unei echipe dinamice și profesioniste;
  • Salariu in crestere;
  • Participarea gratuită la teambuilding-urile organizate de companie.

CONDIȚII DE MUNCĂ:

  • salariu oficial și achitat la timp (la finele zilei sau la dorinta proprie);
  • orarul de munca de la 10:00-20:00, pauza de masa 1 ora;
  • 2 zile libere pe saptamina la alegere;
  • % procent din vinzarea produselor cosmetice din salon;
  • colectiv prietenos;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul împreună cu o poză, indicând postul solicitat, prin e-mail: deiasaloninfo@gmail.com

Informaţii suplimentare la tel: +[показать номер]373 68813141

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Vasile Alecsandri, 66/1
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?