Опубликовано вчера

Administrator în barbershop

Lisnic Barbershop
5 star star star star star 1 отзыв

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Lisnic Barbershop, un prestigios salon de bărbați din Chișinău, caută să angajeze un Administrator. Acesta va avea ca prim de role organizarea activităților zilnice ale salonului, interacționarea cu clienții și asigurarea că toate nevoile acestora sunt satisfăcute. Nu este necesară experiența anterioară în acest domeniu pentru această poziție.

Cerințele față de candidat

  • Abilități excelente de comunicare.
  • Responsabil și organizat.
  • Cunoașterea limbii române și ruse.

Responsabilitățile candidatului

  • Să coordoneze activitățile de zi cu zi ale salonului.
  • Să asigure întâmpinarea clienților și alocarea acestora către meșterii disponibili.
  • Să efectueze programări prin intermediul telefonului, etc.

Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă invităm să vă trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md, sau apelați la numărul de telefon: [показать номер]062171916

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
Adriana Gaidău
5 star star star star star
31 Марта 2023
Cel mai prietenos colectiv! Deja 5 ani activez în familia Lisnic❤️
0

Контакты

Телефон:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?