Недавно опубликовано

Administrator magazin

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы, Буюканы, Вулканешты, Дрокия, Кишинёв, Крикова, Ставчены , Сынжерей

Описание вакансии

În legatură cu largirea rețelei comerciale Local anunțăm deschiderea postului vacant pentru funcția Administrator magazin.
Posturile deschise pe locații: Chisinau, Cricova, Balti, Nisporeni, Drochia, Vulcanesti.

Responsabilități de bază:

  • Plasarea comenzilor de marfă pentru magazin către furnizori;
  • Organizarea și repartizarea lucrului în sala comercială;
  • Monitorizarea și aplicarea în vînzare a promoțiilor;
  • Soluționarea întrebărilor parvenite de la consumatori.
Cerințe:
  • Studii medii sau superioare – economie, comerț, administrare;
  • Experiența în vânzări prezintă un avantaj;
  • Comunicare fluentă în limba română și rusă;
  • Persoană amabilă, energică, flexibilă la graficul de muncă.
Garantăm:
  • Angajare oficială și pachet social deplin;
  • Salariul achitat în termen, parte fixa si bonus pentru rezultate lunare;
  • Perspectiva de creștere în carieră in functia Manager magazin;
  • Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tinara si activa.
Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică recruting@imensitate.md.
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?