Publicat  23 Noiembrie 2022

Administrator magazin pentru orașul: Chișinău, Cantemir, Leova

Imensitate Srl Cantemir, Chișinău, Leova Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare în desfășurare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Cantemir, Chișinău, Leova

Descrierea poziției vacante

Responsabilități de bază:

  • Plasarea comenzilor de marfă pentru magazin către furnizori;
  • Organizarea si repartizarea lucrului în sala comercială;
  • Monitorizarea si aplicarea in vinzare a promotiilor;
  • Soluționarea întrebărilor parvenite de la consumatori.

Cerinte:

  • Studii medii sau superioare – economie, comerț, administrare;
  • Experiența în vânzări- prezintă un avantaj;
  • Comunicare fluentă în limba română și rusă;
  • Persoana amabilă, energică, flexibilă la graficul de muncă.

Garantam:

  • Salariul atractiv si achitat în termen;
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică;
  • Perspectivă de creștere în carieră;

068259990:062057555

Noi ne rezervăm dreptul să contactăm doar candidații care corespund cerințelor.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: zubenco.denis@imensitate.md   , indicând FUNCŢIA pentru care aplică.

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Str Tiraspol 5
Număr de contact:
062057555 068259990
zubenco.denis@imensitate.md