Publicat Recent

Administrator magazin

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare în desfășurare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Bălți, Buiucani, Chișinău, Cricova, Drochia, Sîngerei, Stăuceni, Vulcănești

Descrierea poziției vacante

În legatură cu largirea rețelei comerciale Local anunțăm deschiderea postului vacant pentru funcția Administrator magazin.
Posturile deschise pe locații: Chisinau, Cricova, Balti, Nisporeni, Drochia, Vulcanesti.

Responsabilități de bază:

  • Plasarea comenzilor de marfă pentru magazin către furnizori;
  • Organizarea și repartizarea lucrului în sala comercială;
  • Monitorizarea și aplicarea în vînzare a promoțiilor;
  • Soluționarea întrebărilor parvenite de la consumatori.
Cerințe:
  • Studii medii sau superioare – economie, comerț, administrare;
  • Experiența în vânzări prezintă un avantaj;
  • Comunicare fluentă în limba română și rusă;
  • Persoană amabilă, energică, flexibilă la graficul de muncă.
Garantăm:
  • Angajare oficială și pachet social deplin;
  • Salariul achitat în termen, parte fixa si bonus pentru rezultate lunare;
  • Perspectiva de creștere în carieră in functia Manager magazin;
  • Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tinara si activa.
Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică recruting@imensitate.md.
Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte