Опубликовано вчера

Contabil - oficiu

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe: Utilizare programe de contabilitate; Operare MS Office (Excel, Word ); Cunoasterea legislatiei in domeniul Economiei, Contabilitatii.
Aptitudini: de calcul matematic;  de comunicare; de planificare şi organizare a activităţilor specifice
Condiții de muncă:  activitate in locatia angajatorului, salariul competitiv se achita fara intirziere
Responsabilități:  salariu, decont de avans, impozite, acte de achizitii, casa.

(tel: [показать номер]069097187)

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Талоны на питание

Зона отдыха

Подарки на разные случаи жизни

Баланс между работой и личной жизнью

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

О компании

„Fourchette” este o reţea de magazine de cumpărături pentru întreaga familie, care a venit în slujba clientului din Moldova in 2006. Compania introduce permanent cele mai înalte standarde de deservire, tinzînd mereu spre confortul maxim la efectuarea cumpărăturii.
    Astăzi reţeaua constă din 20 de magazine pe întregul teritoriu  Republicii Moldova, fiind una dintre cele mai cunoscute mărci.
    Cele 20 magazine la moment ( Chișinău - 16 ,  Bălţi - 2,  Edineţ - 1, 1 Soroca - 1, 1 Comrat - 1 , Cahul -1) Rețeaua celor 20 de magazine Fourchette în toată țara cu peste  1 milion de cumpărături lunar, este în căutare de noi angajați.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Independentei 15
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?