Опубликовано вчера

Contabil

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania BIGSHOP.MD este în căutarea unui ajutor contabil, oferim salariu decent

          Oferim:

  • Instruire pentru început;
  • Salariu decent;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Pachet social deplin;
  • Posibilități de avansare în carieră.

    Cerințe față de cadidat:
    1. Studii superioare/speciale finisate în: contabilitate, economie, finanțe;
    2. Cunoașterea limbii române și rusă;
    3. Cunoașterea programului de evidență contabilă 1C;
    4. Cunoașterea calculatorului și a componentelor Microsoft Office;
    5. Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate.

    Responsabilități:
  • Evidența primară privind activitățile de încasări și plăți prin casierie;
  • Întocmești corect la zi chitanțele pentru sumele încasate;
  • Înocmești facturile fiscale;
  • Întocmești zilnic Registrul de casă

    Persoanele interesate sunt invitate să apeleze la numărul de telefon: +[показать номер]37378488848 sau să expedieze CV-ul pe e-mail: bigshop.md@gmail.com

О компании

Magazinul online bigshop.md a aparut pe piata cu scopul de a facilita utilizatorilor un mediu de cumparaturi online usor si accesibil oferind preturi mici si produse de calitate. Prin experienta dobandita incercam sa imbunatatim serviciile noastre si sa oferim mai multe produse si mai multe oferte speciale. Lucram mereu la calitatea serviciilor prestate si asupra fiecarui lucrator in parte.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Calea Mosilor 38, of. 14, Chisinau, Moldova
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?