Опубликовано вчера

Instructor

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Timp de peste 21 de ani suntem cea mai mare echipă de experți în acte românești din R. Moldova. La JustConsult toate funcțiile sunt importante, pentru că punem accent pe conlucrare eficientă și starea de bine pentru angajații noștri.
La moment suntem în căutare de Instructor  pentru a instruiri și a ridica calificarea angajaților.

Misiune noastră este:
Acordăm asistență legală pentru toți cetățenii Republicii Moldova de oriunde în lume și oferim soluții practice în procesul de obținere a actelor românești.

Valorile companiei de care fiecare din noi se conduce sunt:

  • Legalitate
  • Încredere
  • Corectitudine
  • Siguranță
  • Transparență

Noi îți vom încredința:

  •  Instruirea stagiarilor Etapa 1 și Etapa 2 (pe serviciile companiei)
  • Ridicareacalificării angajaților
  • Actualizarea permanentă a informațiilor din materialele didactice pe care le utilizezi în instruire
  • Înlocuirea Experților la necesitate pentru a îndeplini planul de insturiri
  • Colaborarea cu supervizorii pe zone
  • Testarea și pretestarea în urma instruirilor a stagiarilor și angajaților ( Test în scris și Verbal)
  • Pregătirea de prebording, onboarding, perioada de adaptare și exit interviu

Vei fi candidatul perfect dacă:

  • Cunoști specificul și serviciile companiei
  • Ai competența de planificare (time management)
  • Ai abilitatea de a vorbi în public fluent
  • Te adaptezi  informației după grupul țintă
  • Ai capacitatea de a învăța rapid un volum mare de informații
  • Studiile tale sunt superioare
  • Deții experiență într-un domeniu similar (ar constitui un avantaj)
  • Ai o experiență în vânzări (ar constitui un avantaj)

Noi îți vom oferi:

  • Angajare oficială cu pachet social inclus
  • Acces la training-uri pe tehnici de vânzări de la cei mai buni experți
  • Posibilitatea creșterii salariale și  în carieră
  • Bonusuri pentru rezultate remarcabile
  • Vouchere cadou la evenimente deosebite din viața ta
  • Team building o dată la trei luni
  • Un mediu de lucru activ: Colectiv tânăr, prietenos și profesionist
  • Echipamente și Softuri de performanță
  • Oficiu modern cu toate cele necesare amplasat în centrul Chișinăului str. Ismail 81/1
  • Graficul de muncă: luni-vineri 08:30-17:00

Nu sta mult pe gânduri și aplică acum!

Așteptăm CV-ul tău pe hr@justconsult.md, indică postul la care aplici și noi revenim cu un apel în cel mai scurt timp. Pentru informații suplimentare nu ezita să ne suni la nr.: +[показать номер]37361137060.

Ключевые навыки
Time Management Comunicare Leadership Învățare continuă Lucru în echipa Etica în muncă Excel Asertivitate

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Свежие фрукты

Кофе / чай / снеки

Корпоративная библиотека

Зона отдыха

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Курсы иностранных языков

Tренинги

Рабочая форма

Гибкий рабочий график

Дополнительные выходные

Подарки на разные случаи жизни

Путешествия

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Wellbeing packages

Финансирование программ MBA

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

Оплата жилья в случае переезда

Баланс между работой и личной жизнью

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

Ваучеры

Оплата сверхурочной работы

Признание профессиональных навыков и повышение в должности

О компании

Compania JustConsult activează legal oferind servicii de consultanță în domeniul redobândirii cetățeniei române și perfectării actelor românești. La momentul actual am deservit peste 200.000 cetățeni și am rezolvat cu succes peste 90% dintre solicitări. În companie activează peste 126 experți în domenii, precum: Jurisprudență, Vânzări, Call-centru, Procesare acte, calitate, Tehnologii informaționale, Marketing. Muncim zilnic pentru a oferi servicii de calitate și consultanță de încredere în Chișinău, Bălți și Cahul.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Ismail, 81/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?