Опубликовано вчера

Trainer

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

PROFMET, lider în domeniul soluțiilor de fixare, unelte, abrazive și materiale de construcție, își mărește echipa! Suntem în căutarea unui Trainer entuziast și experimentat în Formare Profesională în Vânzări, care să împărtășească cunoștințele și să modeleze viitorul profesional al echipei noastre de vânzări.

Compania oferă:

  • Pachet salarial atractiv și bonusuri de performanță;
  • Tichet de masă;
  • Program de lucru: luni-vineri, între 8:00 și 17:00 (posibil între 9:00 și 18:00);
  • Transport până la/ de la locul de muncă;
  • Mediu activ şi dinamic (ceai, cafea, fructe și teambuildinguri);
  • Oportunități de creștere profesională și personală;
  • Oficiu modern cu condiții de muncă confortabile;
  • Atitudine deschisă și sprijin din partea conducerii;
  • Mediu de lucru dinamic și suportiv, cu o echipă dedicată.

Responsabilități:

  • Crearea și livrarea de materiale educaționale inovatoare și eficiente;
  • Conducerea sesiunilor de formare și ateliere interactive;
  • Evaluarea continuă și adaptarea programelor de formare pentru a asigura eficacitatea maximă;
  • Colaborarea strânsă cu echipele de vânzări și management pentru a identifica nevoile de instruire;
  • Contribuirea la dezvoltarea culturii de învățare continuă în cadrul companiei.

Cerinte:

  • Experiență demonstrată ca trainer în vânzări, ideal în domeniul tehnic sau de construcții;
  • Abilități excelente de prezentare și comunicare, atât verbal cât și scris;
  • Capacitatea de a crea și adapta materiale de instruire pentru diverse audiențe;
  • Abordare creativă și inovatoare în soluționarea problemelor;
  • Spirit de echipă și abilități puternice de colaborare;
  • Permis de conducere categoria B.

Dacă ești pasionat de formare profesională și vânzări, și vrei să faci parte dintr-o companie în plină expansiune, trimite-ne CV-ul tău la adresarecrutare@profmet.md.

Suntem nerăbdători să te cunoaștem!

Ключевые навыки
Rezistență la frustrare Comunicare Soluționarea problemelor Lucru în echipa Managementul proiectelor Excel Asertivitate Adaptabilitate Învățare continuă

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Свежие фрукты

Кофе / чай / снеки

Корпоративная библиотека

Зона отдыха

Тимбилдинги

Tренинги

Гибкий рабочий график

Дополнительные выходные

Подарки на разные случаи жизни

О компании

Compania PROFMET (grupul de companii LIDER) – cel mai mare importator, furnizor și distribuitor de elemente de fixare, scule, abrazive și echipamente de protecție din țară.

Suntem o companie care se dezvoltă vertiginos și cu pași rapizi pe piața din Republica Moldova, prin lărgirea portofoliului de clienți și prin diversificarea sortimentului de produse oferite. Suntem mândri de angajații noștri, căci doar împreună cu ei ne putem dezvolta și obține succese, oferindu-le training-uri de cea mai înaltă calitate, condiții bune și sigure de muncă, implicându-i în diverse proiecte și activități.

Dacă sunteți o persoană ambițioasă și Vă doriți o carieră de succes într-o companie cu un înalt potențial de dezvoltare și progres, Vă invităm să analizați ofertele noastre și aplicați pentru posturile vacante care v-au trezit interes sau în care ați dori să vă manifestați competențele și abilitățile profesionale.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Petricani 33
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?