Опубликовано вчера

Buying Operations - remote

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)

Описание вакансии

Companie cu activitate internațională din sectorul fashion, caută candidați cu profil tehnic, organizați și atenți la detalii pentru a se alătura echipei din Moldova.

Descrierea rolului: gestionarea operațională a achizițiilor, de la pregatirea ofertelor, procesarea comenzilor pana la serviciul post-livrare; suport tehnic, administrativ si comercial pentru echipa comercială responsabil de canal.

Responsabilități de bază:
  • Oferă suport în pregătirea ofertelor comerciale;
  • Centralizează și actualizează informația despre produse în baza de lucru;
  • Procesează și actualizează comenzile furnizorilor;
  • Calculează prețurile de achiziție, alte costuri și marja de profit;
  • Înregistează plățile și documentele de achiziție;
  • Notează discrepanțele, lucrează cu furnizorii pentru compensarea lor;
  • Oferă suport tehnic, administrativ și comercial echipei Buying responsabile de canal..
Cerințe:
  • Gândire tehnică și analitică, înclinație în lucru cu datele și calculele;
  • Organizare eficientă, atenție la detalii, responsabilitate;
  • Cunoașterea calculatorului, Microsoft Excel;
  • Cunoșterea medie a limbii Engleze; limba Italiană este un un avantaj.
Condiții de lucru:
  • Program: 9 - 6pm
  • Salariu net 10000 - 15000 lei;
  • Posibilitate de lucru la distanță;
  • Mediu tânăr, dinamic și prietenos;
  • Training, oportunități de creștere profesională și în salariu;
  • Reduceri speciale la produse de brand.
Candidații interesați sunt rugați sa trimită CV la adresa  hr@fashiondealer.it cu menționarea poziției Buying Operations. Doar candidații selectați vor fi contactați.

О компании

With offices in Italy and Moldova, Fashiondealer operates in the wholesale distribution of premium and luxury fashion brands. Fashiondealer helps suppliers to manage their excess stock and is a trusted supplier to some of the world's largest retailers. We buy and sell branded apparel, sportswear, bags and accessories to companies worldwide.

Over the years Fashiondealer has evolved into a full-service solution for the off-price online channel managing supplier excess inventory through product digitization, warehousing, sales and fulfilment. We act as full-service solution for the online channel, connecting brands with retail platforms.

We are looking for motivated self-starters to join our team!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Chisinau, A.Bernardazzi 38
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?