Недавно опубликовано

Manager Logist comenzi

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Controlul tuturor etapelor realizarii comenzilor, răspuns prompt la orice întârziere sau probleme apărute;
  • Negocierea cu clientii asupra termenilor si datelor de livrare si instalare a comenzilor;
  • Intocmirea rutelor de livrare si a instalarii comenzilor catre clienti, tinand cont de volumul de munca si de avantajul economic;
  • Mentinerea unui set de documente necesare;
  • Introducerea de informații despre tranzacții și operațiuni în baza de date a întreprinderii;
  • Urmărirea procesului de trecere și depozitare a mărfurilor.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul transportului/logistică;
  • Abilități în utilizarea Microsoft Office (Outlook, Excel, Word);
  • Abilități de utilizare a programelor 1C, MS Excel, PowerPoint;
  • Excelente capacități de planificare și organizare;
  • Bune abilități de comunicare și coordonare.

Compania oferă:

  • Salariu: de la 15 000 MDL;
  • Grafic de lucru: luni – vineri, de la 08:30 până la 17:30;
  • Oficiul companiei – Chișinău, str. Uzinelor;
  • Posibilități de creștere în carieră.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa job@imperlux.md cu mențiunea ”Manager Logist Chișinău”.
Telefon: [показать номер]076088022

О компании

Компания специализируется на продаже кровельных материалов

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Uzinelor, 186/6
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?