Недавно опубликовано

Manager Logist (export-import) or. Iași

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Румыния, Яссы

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Asigura relatia cu furnizorii externi în probleme de import-export;
  • Plasarea comenzilor, Receptionarea si livrarea comenzilor;
  • Controlează expedițiile de marfă și monitorizează poziția transportului și programul de activitate zilnice al șoferilor pe care ii coordonează;
  • Introducerea si eliberarea facturilor;
  • Realizează rapoarte cu privire la expedițiile de marfă și transport.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul transportului/logistică;
  • Abilități în utilizarea Microsoft Office (Outlook, Excel, Word);
  • Abilități de utilizare a programelor 1C, MS Excel, PowerPoint;
  • Excelente capacități de planificare și organizare;
  • Bune abilități de comunicare și coordonare.

Compania oferă:

  • Salariu: de la 15 000 MDL;
  • Grafic de lucru: luni – vineri, de la 08:30 până la 17:30;
  • Oficiul companiei – or. Iasi;
  • Posibilități de creștere în carieră.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa job@imperlux.md cu mențiunea ”Manager Logist”.
Telefon: [показать номер]076088022

О компании

Компания специализируется на продаже кровельных материалов

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?