Опубликовано вчера

Jurnalist, materiale comerciale

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Grupul pe presă Realitatea, din care fac parte realitatea.md, bani.md, rupor.md, moldovalive.md, cancan.md, rlive.md și RLIVE TV, este în căutarea a unui coleg sau colegă în redacția realitatea.md, pentru funcția de jurnalist, materiale comerciale.

Ce așteptări avem de la viitorul nostru coleg/ă:
  • să cunoască limba română;
  • să dețină fie studii, fie experiență în domeniul mass-media;
  • experiența TV este un avantaj;
  • bună organizare și gestionare a timpului;
  • lucru în echipă.
Salariu se negociază în dependență de capacitățile de lucru/experință, operativitate și implicare.
Așteptăm cv-ul tău la adresa de e-mail: contact@realitatea.md

О компании

Hai salut,

Noi suntem grupul Realitatea și obiectul muncii noastre ești chiar tu, ca să fii informat corect, rapid și despre toate.

Ca să reușim, împreună, caută la televizor canalul R LIVE TV, sau pe online ne găsești pe Realitatea.md, rlive.md, bani.md, rupor.md și moldovalive.md.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, stradela Teatrului 2/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?