Опубликовано вчера

Jurnalist la site-ul TV8.md

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Echipa tv8.md caută un coleg/colegă în funcția de jurnalist, care știe cu se „se mănâncă” știrile online și nu-i este frică nici de breaking news-uri, nici de subiecte desfășurate.

Ne dorim în echipă un coleg sau o colegă nouă, care vrea să crească alături de noi și să ne ajute să devenim mai buni.

Ce așteptări avem?

  • Să ai experiență de știrist (minim un an);
  • Să ai abilități de căutare rapidă și confirmare a informațiilor;
  • Să cunoști bine limba română și cel puțin o limbă străină la nivel de comunicare;
  • Să fii o persoană creativă, energică, atentă la detalii, cooperantă și responsabilă.

Noi, la rândul nostru, vrem să-ți oferim un salariu motivant, libertatea de a crea și posibilitatea de a crește profesional.

Dacă te-ai regăsit în descrierea de mai sus și vrei să te alături echipei noastre, te rugăm să ne expediezi CV-ul tău actualizat la adresa de email: hr@tv8.md, iar noi te vom invita la un interviu!

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Asociația Obștească „Media Alternativă” este o organizație non-guvernamentală, apolitică și non-profit, înregistrată la Ministerul Justiției la 13 martie 2017  cu nr. MD 476473, deținătoarea licenței de emisie a postului TV8.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?