Опубликовано сегодня

Editor-grafician imagine

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Echipa TV8 este în căutarea celui mai bun editor video/grafică imagine

Responsabilități:

  • asigură post procesarea video/audio;
  • montează materialele video/audio solicitate de echipa de la poiecte sociale TV8;
  • responsabil de conceptul și realizarea efectivă a materialelor video/audio.

Cerințe:

  • cunoștințe în editare:
  • Adobe premiere (cunoștințe post-intermediare, avansate);
  • After Effects (cunoștințe intermediare);
  • Photoshop, Illustrator etc. (cunoștințe elementare).

Calități:

  • responsabil;
  • punctual;
  • creativ, cu viziune și inițiativă;
  • flexibil, adaptabil la noile cerințe, apt să însușească noi materii;
  • aptitudini de comunicare și lucru în echipă.

Expediază CV-ul la adresa de email: hr@tv8.md.

Te așteptăm în echipa TV8, pentru a realiza cele mai frumoase proiecte!

Отправить резюме

О компании

Asociația Obștească „Media Alternativă” este o organizație non-guvernamentală, apolitică și non-profit, înregistrată la Ministerul Justiției la 13 martie 2017  cu nr. MD 476473, deținătoarea licenței de emisie a postului TV8.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?