Опубликовано вчера

Editor - English Language

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Eliva Press este o editură specializată în publicarea și distribuirea cărților online. Oferim servicii  profesionale și de înaltă calitate pentru scriitorii noștri.

Cerințe:

  •  Nivel intermediar/post-intermediar de limbă engleză - B1,B2. Alte limbi sunt un avantaj.
  •  Cunostințe de lucru cu calculatorul, comunicare si corespondență cu clienții prin e-mail.
  •  Atenție la detalii. O persoană căreia îi place să creeze un produs de calitate.
  •  Dorința de invățare continuă. O persoană căreia îi place să studieze.

Sarcini:

  •  Comunicarea cu autorii în mare parte prin e-mail și ocazional prin Zoom/telefon.
  •  Gestionarea procesului de publicare. Lucrul cu MSWord, Adobe Acrobat etc.
  •  Menținerea unei colaborări fructuase  cu autorii.
  •  Menținerea standardelor si obiectivelor companiei.
  •  Vânzări și marketing.

Munca:

  •  Lucru la birou 8:30-17:30 luni-vineri.  Chișinău, Centru.
  •  Salariu fix net (7000 lei) + sistem de bonusare pe mai multe niveluri(The bonus typically ranges from 2000 to 15000 lei, depending on the editor's productivity.);
  •  Antrenament și ajutor pas cu pas.

To apply for this opportunity, please send your resume or CV to dmitrii.ghimisli@elivapress.com

О компании

Eliva Press – the book publishing workshop for academics and leaders. Academic publishing house with free of charge publishing services, fair and competitive royalties, editorial support for all authors.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Petru Rares
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?