Недавно опубликовано

Junior Programator PHP

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

În legătură cu extinderea personalului său, Webmaster Studio invită programatori talentați să se alăture echipei sale.

CE VĂ OFERIM NOI:

  • Lucru într-un birou confortabil , dotat după cele mai noi tendințe;
  • Program de lucru convenabil: Lu-Vi de la 09-00 până la 18-00;
  • O echipa tânără, distractivă și prietenoasă;
  • Angajare oficială / pachet social complet;
  • Oportunitatea de a-ți construi o carieră într-o echipă de profesioniști;
  • Compensții pentru apelurile telefonice de afaceri;
  • Instruire complexă, îmbunătățirea calificării (traininguri, seminare cu specialiștii);
  • Livrarea prânzului în oficiu;
  • Cafea naturală din contul companiei;
  • Compensație de 50% pentru activitățile sportive;
  • Oficiu dispune de: Playstation, aparat cu jocuri mecanice, fotbal de masă, sală de sport, cameră de realitate virtuală, darts, etc;
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;

RESPONSABILITĂȚILE PRINCIPALE:

  • Crerea de proecte pe Internet;
  • Lucru asupra proiectelor existente ale companiei;

CERINȚE PENTRU CANDIDAT:

  • Cunoașterea PHP;
  • Experiență cu MySQL ca bază de date principală;

Lucrul la noi - este cea mai bună experiență posibilă! Vino și verifică!

Ne puteți cunoaște mai bine aici: https://webmaster.md/

Dacă considerați, că nu aveți competențele necesare, dar sunteți dornici să vă dezvoltați în acest domeniu, trimiteți CV-ul la: job@webmaster.md.

Vă rugăm să indicați poziția dorită în subiectul email-ului dvs.

Și ține minte, nu contează pentru noi dacă ai experiență, ne pasă de Tine!
Отправить резюме

О компании

Studio Webmaster – ведущая IT компания Молдовы, с молдо-немецким капиталом, лидер в области предоставления ИТ-решений для бизнеса. Опыт работы более 15 лет. В списке наших клиентов крупнейшие молдавские и мировые компании.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Mircea cel Bătrîn, 25/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?