Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență minimă 2 ani în PHP 5.6, 7.1;
  • Experiență minimă 1 an + jQuery, HTML5, Bootstrap, CSS;
  • Experiență cu MySQL, MS SQL (prezintă un avantaj);
  • Experiență 1 an + Laravel, CodeIgniter, Yii2,
  • Experiență 1 an + ReactJS sau VueJS.

Condiții de muncă:

  • Schema salarială atractivă;
  • Lucru cu cele mai noi tehnologii;
  • Training-uri și pregătire profesională;
  • Oportunități de creștere în carieră;
  • Contract de angajare în prima zi de muncă;
  • Oficiul în centru;
  • Echipă prietenoasă și mediu de lucru confortabil;
  • Zi liberă achitată în ziua de naștere.

Responsabilități:

  • Participarea la ședințe tehnice;
  • Colaborarea cu echipa pentru dezvoltarea și implementarea conform design-ului și arhitecturii stabilite;
  • Scrierea codului curat cu respectarea convențiilor;
  • Verificarea și testarea codului;
  • Implicarea în proiectele existente;
  • Elaborarea documentației pe tot parcursul ciclului de viață al dezvoltării software-ului (SDLC).

Expediază CV-ul la adresa de email : hr@stisc.gov.md
Pentru mai multe informații accesează: www.stisc.gov.md

О компании

În calitate de operator al serviciilor electronice guvernamentale, I.P. "Serviciul Tehnologia Informației și Securitate Cibernetică" (STISC) are misiunea de a asigura administrarea, menținerea și dezvoltarea infrastructurii de tehnologie a informației, Sistemului de telecomunicaţii al autorităţilor administraţiei publice, ca parte a reţelei de comunicaţii speciale și a sistemelor informaționale de stat, gestionarea infrastructurii unice a cheii publice a Guvernului, precum și implementarea politicii statului în domeniul securității cibernetice.

Domeniile de competență ale STISC sunt:

- Administrarea infrastructurii de tehnologie a informației și a Sistemului de telecomunicaţii al autorităţilor administraţiei publice ca parte a reţelei de comunicaţii speciale;

- Administrarea și menținerea sistemelor informaționale de stat;

-Securitate cibernetică;

-Gestionarea infrastructurii unice a cheii publice (PKI) a Guvernului;

-Implementarea tehnologiilor informaționale în sectorul public.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?