Опубликовано сегодня

Programator 1C

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Dacă ești un pasionat al tehnologiei și ai o educație solidă în domeniul IT, atunci te așteptăm să te alături echipei noastre!
Suntem în căutarea un Programator 1C talentat pentru a contribui la dezvoltarea și îmbunătățirea sistemelor noastre. Nu este nevoie să fii expert - compania noastră îți va oferi instruire detaliată. Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și să-ți dezvolți abilitățile într-un mediu prietenos, aplică acum și construiește-ți cariera alături de noi!

Ne extindem și invităm băieți sau fete să se alăture echipei noastre:

Ce oferim?

  • Angajare oficială;
  • Salariu atractiv și la timp (dacă aveți experiență de muncă, discutăm salariul în funcție de calificări);
  • Proiecte interesante pentru creștere și dezvoltare;
  • Transport gratuit, cafea;
  • Program de lucru: luni - vineri de la 09:00 la 18:00. Sectorul Botanica.

Ce se cere pentru acest post?

  • Experiență în programare. Lucrul cu formulare uzuale;
  • Lucrul cu servicii http;
  • Responsabilitate, disciplină.
  • Ce va trebui să faceți?
  • Programarea modificării sistemelor pe platforma 1C;
  • Dezvoltarea de schimburi între 1C și sisteme terțe.

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul cu indicarea postului la adresa hr@customagic.md.

Tu pentru noi prezinți interes, nu experiența ta.

О компании

Corporația “Customagic”, este lider în vânzări, a produselor alimentare, pe piața din Republica Moldova; producător al mezelurilor și produselor din carne, ale marcilor comerciale “Mezellini”, “Zi de Zi”, ketchup și maioneză “La Villa”și “My”; importator și distribuitor excluziv pentru mărcile comerciale “Schogetten”, “Махеевъ”, “Aroma Grand”, Aroma Gold”, “МЪРНАЯ”, “MEDOFF”, “Milestii Mici”, “Aroma”…….

Organizație stabilă, prosperă, cu un program bine stabilit de dezvoltare continuă; dă posibilitatea de angajare pentru specialiști cu o bază bună de cunoștințe și abilități, cu ambiție, orientare spre rezultat, spre relaționare constructivă și o poziție pozitivă de viață!

Dacă candidatura Dumneavoastră se încadrează în parametrii indicați pentru posturile vacante, atunci așteptăm CV - ul complet la adresa de E-maill hr@customagic.md

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Bacioii Noi 14/9
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?