Опубликовано вчера

Sudor

Основная информация

Зарплата:
13 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Compania vă oferă un salariu avantajos de la 13 000MD + vechimea în muncă de la 10-20 % trimestrial - pachet social deplin + asigurare facultativă - prînz din contul companiei - un job stabil în colectiv prietenos - creștere profesională - Orarul de lucru de la 8.00 - 17.00 cu pauza de masă de la orele [показать номер]13.00-14.00 - Sîmbăta și Duminica zi liberă

CONDIȚII FAȚĂ DE CANDIDAT:

  • Persoană responsabilă, punctuală, muncitoare;
  • Experiență la un post similar de minim 2 ani.

Dacă te regăsești în această descriere, atunci poți să lași un CV despre abilitățile tale profesionale și recomandarea de la fostul loc de muncă la adresa de email: hr@proalfaservice@gmail.com și stabilim o convorbire. Menționează în subiectul mesajului ,,Sudor"

Отправить резюме

О компании

Societatea cu Răspundere Limitată ,, Proalfa Service” a fost fondată în 2001, cu sediul în mun. Chișinău, str.Alba Iulia 75.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Адреса вакансии:
Кишинёв, str. Alba Iulia 75
Кишинёв, Буюканы, Alba Iulia 75

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?