Опубликовано вчера

Construction worker in Denmark

Основная информация

Зарплата:
3 800 EUR
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно, Гибкий график
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Дания, За границей

Описание вакансии

Vacancy Description:

UAB Cemq Construction seeks qualified builders and construction specialists to join our team in Denmark for our Prefab Villa Development projects. We require experienced individuals proficient in various specialties, including:

  • Concrete specialists
  • Electricians
  • Plumbers
  • Carpenters
  • Welders
  • Wood painters
  • Tractor drivers (vehicles 1.5 - 5 tons)

While a driver's license is advantageous, it's not mandatory. English proficiency is not required. Construction specialists must have a minimum of 2 years of experience.

We Offer:

  • Free accommodation
  • Excellent working conditions
  • Provided tools and work attire
  • Opportunity to work in a growing company
  • Personal development and career growth prospects
  • Assistance with paperwork

Salary ranges from €2800-€3800, considering working hours and days.

If interested, please send your resume to Info@prefabvilla.se or contact us via WhatsApp at +[показать номер]46723164703!

О компании

Хотите стать часть успешной и высококвалифицированной команды? Обладаете уже своей опытной командой?

Тогда мы можем помочь друг другу.....

Мы предоставляем строительные услуги с квалифицированными бригадами компаниям, строящим частные дома и промышленные комплексы.

Мы также предоставляем услуги по подбору персонала с управлением проектами на месте. У нас есть ноу-хау и языковые навыки, чтобы руководить всеми типами строительных проектов, больших или малых.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?