Опубликовано сегодня

Muncitori in constructii in Danemarca

Основная информация

Зарплата:
3 800 EUR
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно, Гибкий график
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Дания, За границей

Описание вакансии

Descrierea postului:

UAB Cemq Construction caută constructori calificați și specialiști în construcții pentru a lucra în Danemarca la proiectele companiei de dezvoltare a vilelor prefabricate.

Căutăm profesioniști experimentați în diferite domenii, inclusiv:

  • Specialiști în beton
  • Electricieni
  • Instalatori
  • Dulgheri
  • Sudori
  • Pictori de lemn
  • Șoferi de tractoare (vehicule de la 1,5 la 5 tone)

Deținerea permisului de conducere este un avantaj, dar nu este obligatorie. Cunoașterea limbii engleze nu este necesară. Specialiștii în construcții trebuie să aibă cel puțin 2 ani de experiență.

Oferim:

  • Cazare gratuită
  • Condiții de muncă excelente
  • Oferim unelte și îmbrăcăminte de lucru
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie în dezvoltare
  • Dezvoltare personală și perspective de carieră
  • Asistență cu actele

Salariul este cuprins între 2800 și 3800 €, ținând cont de orele și zilele de lucru.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa Info@prefabvilla.se sau să ne contactați prin WhatsApp la +[показать номер]46723164703!

О компании

Хотите стать часть успешной и высококвалифицированной команды? Обладаете уже своей опытной командой?

Тогда мы можем помочь друг другу.....

Мы предоставляем строительные услуги с квалифицированными бригадами компаниям, строящим частные дома и промышленные комплексы.

Мы также предоставляем услуги по подбору персонала с управлением проектами на месте. У нас есть ноу-хау и языковые навыки, чтобы руководить всеми типами строительных проектов, больших или малых.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?