Недавно опубликовано

Recepționer în instituție medico- sanitară

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență în domeniu (medical) este binevenită;
  • Abilități de comunicare eficientă, negociere;
  • Persoană energică, responsabilă, binevoitoare;
  • Cunoașterea limbilor română şi rusă;
  • Abilităţi de lucru la PC (Microsoft Office)

Responsabilități:

  • Consultarea clienților cu referire la serviciile medicale prestate de către instituția medicală;
  • Programarea pacienţilor la medicii specialiști în sistemul informațional;
  • Înregistrarea pacienţilor în sistemul informațional al clinicii;
  • Preluarea şi direcţionarea apelurilor telefonice.

Beneficii oferite:

  • Salariu atractiv, pachet social
  • Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
  • Lucru într-o echipă tînără și foarte dinamică

Grafic de lucru:

Luni – vineri: 08:00-17:00

Sîmbătă (2 sîmbete din lună): 08:00 – 13:00

CV-urile se recepţionează la adresa de e-mail: hr@clinica-sante.md(vă rugăm să indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). Pentru mai multe informații puteți contacta Departamentul resurse umane la următoarul număr de telefon: [показать номер]079774114.

E-mail: hr@clinica-sante.md

Отправить резюме

О компании

Clinica Sante a transferat experiența de peste 25 de ani de activitate medicală în România pe teritoriul R. Moldova, prin deschiderea a peste 24 Centre Medicale în diferite localități a țării. Astăzi Centrele Medical Clinica Sante Moldova pun la dispoziția pacienților o gamă largă de investigații de laborator la cele mai bune prețuri raporate la calitate, servicii de consultații medicale la cei mai buni specialiști, accesibilitate pentru pacienți prin amplasarea Centrelor pe tot teritoriul R. Moldova.

Calitate europeană a investigațiilor de laborator și profesionalismul medicilor consultanți

Primul Centru Clinica Sante din Moldova a fost deschis în 2013 la Chișinău și în mai puțin de 6 ani de servicii medicale racordate la standarde de înaltă calitate europeană pot beneficia pacienți din peste 15 orașe și centre raionale (Chișinău, Ialoveni, Hîncești, Strășeni, Orhei, Călărași, Ungheni, Briceni, Bălți, Soroca etc. ) În prezent locuitorii din raioane nu mai trebuie să vină în capitală pentru a beneficia de servicii medicale profesionale. Indiferent de localitate unde își are Centrul Medical, Clinica Sante pune la dispoziția pacienților aceeași calitate a serviciilor. Clinica Sante face peste 600 de analize medicale de laborator, investigații de imagistică medicală (ecografie, electrocardiogramă, endoscopie) și numără peste 60 de medici specialiști.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?