Недавно опубликовано

Medic specialist

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Анений-Ной, Бельцы, Единец, Кагул, Кишинёв, Комрат, Оргеев, Страшены, Унгены, Яловены

Описание вакансии

ICS Clinica Sante angajeaza medici specialisti ( hepatolog, ginecolog, urolog, endocrinolog, reumatolog, pediatru, internist, dermatolog, cardiolog, nefrolog),

Suntem în căutarea unui medic specialist pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Suntem o Companie de încredere, dedicată furnizării de servicii medicale de cea mai înaltă calitate pacienților noștri.

  • Pe cine căutăm: O persoană cu experienţă în domeniu, responsabilă, înclinată spre lucru în echipă; Documentele necesare angajării vizate la zi; Eficienţă şi buna organizare a timpului de muncă;
  • Cerinţe: Studii universitare medicale. Stagiu de muncă în domeniu. Categorie de calificare. Membru al asociaţiilor/reţelelor profesionale naţionale şi internaţionale prezintă un avantaj. Cunoaşterea limbilor română şi rusă. Cunoaşterea limbii engleză va constitui un avantaj.
  • Responsabilităţi: Efectuează consultaţii medicale pentru pacienţi. Consultaţii medicale cu prescrierea investigaţiilor necesare, conform actelor normative aprobate. Determinarea corectă a diagnosticului şi oferirea tratamentului pentru pacient în timp util. Respectă codului de deontologie profesională şi normele care reglementeză profesia de medic specialist în R. Moldova;
  • Ce oferim: Un pachet salarial în concordanţă cu performanţa şi rezultatele obţinute. Dezvoltare personală şi profesională. Şansa de a face parte dintr-o echipa tînără.

Dacă sunteți un medic specialist dedicat și pasionat, suntem interesați să vă cunoaștem. Vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email hr@clinica-sante.md sau să ne sunați la Număr de Telefon [показать номер]079774114.

Отправить резюме

О компании

Clinica Sante a transferat experiența de peste 25 de ani de activitate medicală în România pe teritoriul R. Moldova, prin deschiderea a peste 24 Centre Medicale în diferite localități a țării. Astăzi Centrele Medical Clinica Sante Moldova pun la dispoziția pacienților o gamă largă de investigații de laborator la cele mai bune prețuri raporate la calitate, servicii de consultații medicale la cei mai buni specialiști, accesibilitate pentru pacienți prin amplasarea Centrelor pe tot teritoriul R. Moldova.

Calitate europeană a investigațiilor de laborator și profesionalismul medicilor consultanți

Primul Centru Clinica Sante din Moldova a fost deschis în 2013 la Chișinău și în mai puțin de 6 ani de servicii medicale racordate la standarde de înaltă calitate europeană pot beneficia pacienți din peste 15 orașe și centre raionale (Chișinău, Ialoveni, Hîncești, Strășeni, Orhei, Călărași, Ungheni, Briceni, Bălți, Soroca etc. ) În prezent locuitorii din raioane nu mai trebuie să vină în capitală pentru a beneficia de servicii medicale profesionale. Indiferent de localitate unde își are Centrul Medical, Clinica Sante pune la dispoziția pacienților aceeași calitate a serviciilor. Clinica Sante face peste 600 de analize medicale de laborator, investigații de imagistică medicală (ecografie, electrocardiogramă, endoscopie) și numără peste 60 de medici specialiști.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?