Опубликовано вчера

Asistent Resurse Umane de la 8000 MDL

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Ce ne dorim de la tine?

  • Lucrul cu postarea anunțurilor de angajare Facebook,Rabota.md,Delucru.md etc
  • Cunoașterea programelor de editări la nivel începator
  • Canva..

Responsabilități:

  • Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului și cerintele postului;
  • Contacteaza candidatii selectati în vederea programării interviurilor;
  • Participa activ în cadrul procesului de intervievare si selecție a candidaților.
  • Vorbire competentă în limba română și rusa,
  • Orientare spre rezultat ,creștere în funcție cât și în salariu

Condiții de muncă:

  • Program de lucru 5 zile pe săptămână full-time 9:00-18:00
  • Salariul motivant cu posibilitate de creștere în funcție
  • Birou confortabil în Chișinău
  • Bonusuri și sisteme de motivare.
  • Posibilitate de creștere în carieră cât și în salariu.

Detalii - [показать номер]068543834 sau transmiteți CV-ul pe companytopcell@gmail.com

О компании

Bine ați venit la Top Cell, casa inovației și excelenței în domeniul serviciilor Call Center!

La Top Cell, nu ne mulțumim doar cu standardele - le depășim. Suntem o echipă dedicată care nu numai că livrează servicii Call Center de înaltă calitate, ci și schimbă jocul în industrie. Cum facem asta? Cu o abordare modernă, un spirit inovator și un angajament de neclintit față de succesul nostru și al clienților noștri. Cu o viziune orientată spre viitor, ne străduim să ne instruim operatorii cu cele mai recente și eficiente tehnici de vânzare. Testăm și implementăm constant noi scripturi de vânzare pentru a asigura că fiecare interacțiune este mai mult decât o conversație - este o oportunitate de a construi relații durabile și de a maximiza potențialul de vânzare.

Ce puteți aștepta de la noi? Oportunități nesfârșite și recompense demne de eforturile tale:

- Un venit mediu lunar impresionant, cuprinzând între 10.000 și 25.000 lei, format din salariu și procente KPI, cu un sistem care te va inspira să atingi noi culmi

- Bonusuri generoase pentru depășirea obiectivelor stabilite, pentru că recunoașterea meritelor tale este esențială pentru noi.

- Flexibilitate în programul de lucru - poți alege între lucrul de la distanță sau la birou, cu programe adaptate nevoilor tale, fie că preferi programul 09:00-18:00, 5 zile pe săptămână, sau 9:00-21:00, 2/2.

- Cultură corporativă orientată spre echilibru și bunăstare - nu promovăm munca suplimentară, pentru a te asigura că ești mereu la cel mai înalt nivel de energie și creativitate.

- Instruire gratuită cu cele mai avansate tehnici de vânzare, pentru a-ți dezvolta abilitățile și a-ți maximiza potențialul.

- Experiențe memorabile - pentru că suntem o echipă, ieșirile plătite de companie sunt o parte integrantă din cultura noastră, de la aventuri în aer liber la seri relaxante în pub-uri sau sesiuni de paintball.

- Recompense și surprize pentru performanțe remarcabile - pentru a-ți arăta cât de mult apreciem contribuția ta.

- Oportunități de creștere și avansare în cadrul companiei după doar 4 luni, pentru că ne dorim să îți construiești un viitor solid și promițător alături de noi.

La Top Cell, suntem mai mult decât o echipă - suntem o comunitate unită în căutarea excelenței și inovației continue. Alătură-te nouă și fii parte dintr-o călătorie captivantă către succesul personal și profesional!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?