Недавно опубликовано

Arhitect

Основная информация

Зарплата:
от 24 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Diplomă de arhitect, atestarea tehnico-profesionala va constitui un avantaj
  • Experiență relevantă în proiectarea și coordonarea proiectelor arhitecturale
  • Cunoștințe solide în domeniul construcțiilor și al materialelor de construcție
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a coordona resursele
  • Creativitate și capacitatea de a găsi soluții inovatoare
  • Cunoștințe avansate de proiectare asistată de calculator (CAD) și alte software-uri relevante
  • Atenție la detalii și abilități de organizare

Condiții de muncă:

  • Oportunitatea de a lucra la proiecte variate și interesante
  • Mediu de lucru stimulant și creativ
  • Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile și de a avansa în carieră
  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv
  • O echipă de profesioniști talentați și pasionați

Responsabilități:

  • Proiectarea și dezvoltarea conceptelor arhitecturale pentru diverse proiecte
  • Colaborarea cu clienții pentru a înțelege nevoile și cerințele acestora
  • Crearea de planuri și desene arhitecturale detaliate
  • Supravegherea și coordonarea procesului de construcție
  • Asigurarea conformității cu reglementările și standardele de construcție
  • Colaborarea cu echipa de proiectare și alte departamente implicate în proiect
  • Monitorizarea și gestionarea bugetului și a resurselor proiectului
  • Asigurarea calității și siguranței în toate etapele proiectului

Nr de contact: [показать номер]069486583

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Miron Costin, 25
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?