Недавно опубликовано

Process Manager

Основная информация

Зарплата:
25 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru postul de Process Manager.

Responsabilități:

  • Coordonarea și monitorizarea  proceselor în echipa;
  • Instruirea și incadrarea colegilor noi în procedurile de lucru;
  • Implicarea în situații exceptionale (situații parvenite la colegii din echipă);
  • Monitorizarea și sporirea îndeplinirii planului de vânzări;
  • Întocmirea rapoartelor lunare.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare finisate;
  • Bune abilități de comunicare cu echipa;
  • Cunoasterea limbii române și ruse;
  • Abilitați de organizare eficientă a timpului;
  • Cunoștințe bune de utilizare PC (MC Office/Power Point, 1C).

Calități personale: organizat, gândirea analitica,orientare spre rezultat.

Oferim:
  • Salariu competitiv (25 000 lei);
  • Laptop și telefon de serviciu;
  • Traininguri de dezvoltare profesională;
  • Angajament pe termen lung.
Dacă consideri că te potrivești pentru a fi Process Manager în compania MIRAX, așteptăm CV-ul tău la adresa electronică: hr@mirax.md iar noi te vom contacta cât mai curând posibil.
Отправить резюме

О компании

Mirax - Companie Imobiliară | Servicii imobiliare

Oferim servicii de înaltă calitate și eficiență în fiecare etapă a muncii, dăm dovadă de profesionalism, deținem ani de experiență, cunoștințe în domeniu - factori apreciați de clienții noștri mulțumiți.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?