Опубликовано вчера

Manager vînzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere

Companie, cu o experiență de peste 14 ani în industria publicității non-TV din Republica Moldova, lider în furnizarea de soluții publicitare, Angajează manager vînzări!

Scopul funcției

Scopul esențial al acestui post este de a genera vânzări și a oferi suport excepțional pentru clienții serviciilor de publicitate outdoor.

Atribuții funcționale

  • Gestionarea activităților de vânzare, inclusiv contactul constant cu clienții pentru discuții, negocieri și finalizarea vânzărilor.
  • Implementarea strategiilor de vânzare pentru maximizarea performanței și a profitului.
  • Crearea și actualizarea ofertelor personalizate pentru clienți.
  • Pregătirea și gestionarea documentelor contractuale.
  • Coordonarea procesului de pregătire a machetelor pentru tipar.

Competențe și calificări

  • Demonstrează experiență în domeniul Vânzărilor.
  • Abilități excelente de memorie, reacționare rapidă și gestionare a stresului.
  • Motivație puternică pentru creșterea vânzărilor și abilități înalte de negociere.
  • Atitudine respectuoasă, responsabilă și amabilă față de colegi și clienți.

Beneficii

  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei;
  • Mediu de lucru dinamic și interesant;
  • O atmosferă de lucru plăcută și prietenoasă;
  • Asigurăm tot ce ai nevoie pentru a-ți realiza munca cu succes;
  • Pachet salarial atractiv + bonus.

Dacă sunteți o persoană proactivă, orientată către rezultate și dornică să vă alăturați unei echipe dinamice, trimiteți CV-ul la adresa de email: hr.trendsetter@rocman.org

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?