Опубликовано вчера

Contabil Evidență Bancară

Основная информация

Зарплата:
от 13 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Post disponibil pentru un Contabil Evidență Bancară.

Dacă ești un magician al numerelor, un maestru al plăților bancare și ești gata să jonglezi cu operațiunile financiare, te vrem în echipa noastră!

Aici vei găsi:

  • Misiune clară: Contribuie la gestionarea cu precizie a fluxurilor financiare ale companiei noastre.
  • Echipa unită: Suntem un colectiv de profesioniști dedicați, gata să-și ofere sprijin reciproc.
  • Dezvoltare profesională: Îți oferim oportunitatea de a-ți perfecționa abilitățile și de a crește într-un mediu dinamic.

Responsabilități cheie:

  • Efectuarea plăților bancare atât în valută națională, cât și în valută străină, asigurându-se că acestea sunt efectuate în mod precis și în conformitate cu procedurile stabilite.
  • Gestionarea cardurilor salariale și relaționarea cu instituțiile bancare pentru a asigura un flux eficient al acestora.
  • Colectarea, prelucrarea și stocarea datelor privind operațiunile bancare, asigurând confidențialitatea și precizia acestora.

Cerințe:

  • Studii în Finanțe și bănci sau Contabilitate
  • Abilități de lucru în 1C și Excel
  • Experiență relevantă în domeniul financiar și contabilitate, în special în ceea ce privește evidența bancară.
  • Abilități excelente de gestionare a numerarului și a datelor financiare.
  •  Abilitatea de a comunica eficient cu instituțiile bancare și cu echipa internă.
  • Atitudine proactivă și atenție la detalii.
  • Disponibilitate pentru a lucra într-un program stabil, de luni până vineri, între orele 9:00 - 18:00, cu oficiu în sec. Botanica.

Dacă ești pregătit să fii gardianul financiar al companiei noastre și să asiguri gestionarea corectă a resurselor noastre financiare, trimite CV-ul tău cu mențiunea Contabil Evidență Bancară la hr@customagic.md

Ajută-ne să construim un viitor financiar solid!

Отправить резюме

О компании

Corporația “Customagic”, este lider în vânzări, a produselor alimentare, pe piața din Republica Moldova; producător al mezelurilor și produselor din carne, ale marcilor comerciale “Mezellini”, “Zi de Zi”, ketchup și maioneză “La Villa”și “My”; importator și distribuitor excluziv pentru mărcile comerciale “Schogetten”, “Махеевъ”, “Aroma Grand”, Aroma Gold”, “МЪРНАЯ”, “MEDOFF”, “Milestii Mici”, “Aroma”…….

Organizație stabilă, prosperă, cu un program bine stabilit de dezvoltare continuă; dă posibilitatea de angajare pentru specialiști cu o bază bună de cunoștințe și abilități, cu ambiție, orientare spre rezultat, spre relaționare constructivă și o poziție pozitivă de viață!

Dacă candidatura Dumneavoastră se încadrează în parametrii indicați pentru posturile vacante, atunci așteptăm CV - ul complet la adresa de E-maill hr@customagic.md

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Bacioii Noi 14/9
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?