Опубликовано вчера

Manager vanzari

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Despre companie:

Compania "ACVAMONT" a fost înființată în anul 2004 și acum avem nici mai mult nici mai puțin de 20 de ani de experiență. În prezent, compania "ACVAMONT" își dezvoltă sectoarele de bere și băuturi. În activul nostru, avem un număr mare de clienți mulțumiți și loiali.

Misiunea noastra:

  • Crearea celui mai bun departament de vânzări din Moldova dintr-o echipă de manageri profesionisti în vânzări.

De ce avem nevoie de un manager de vanzari:

  • Ne extindem și ne dezvoltăm, dorim să avem mai mulți clienți mulțumiți atât în Chișinău, cât și în afara.

Ce oferim:

  • Un sistem de motivare fără limite, care permite să câștigi mai mult decât piața;
  • Stabilitate și încredere în ziua de mâine - recompensa este între 15.000 și 25.000 mdl pe lună și mai mult. Recompensa este plătită fără abateri și la timp, așa cum am convenit, fără întârzieri;
  • Manageri experimentați și echilibrați.
  • Instruirea in tehnicile de vanzari de la specialiști cu o experiență de 20 de ani în domeniul vânzărilor;
  • Nu există angajați slabi în echipă (mediu puternic);
  • Posibilitatea de a deveni parte a unui colectiv energic și de a construi o cariera de succes în companie, și acestea nu sunt doar vorbe goale;

Conditiile de munca:

  • Programul este de 5/2, de la 8:30 la 17:00 (sau 24/7, dacă există dorință);
  • 15.000 MDL + % pe lună și mai mult;
  • Premii pentru atingerea planurilor generale ale departamentului;
  • Ceai și cafea din partea companiei.

Cu ce va veti ocupa:

  • Găsirea și atragerea de noi clienți pentru lucrul cu gama noastră de produse
  • Dezvoltarea și extinderea bazei de clienți
  • Elaborarea ofertelor comerciale și negocierea acestora cu potențialii parteneri în vederea îndeplinirii planului de vânzări.

Avantaj pentru dvs.:

  • Experiență în vânzări în sectorul HoReCa;
  • Deținerea unui autoturism propriu și, desigur, zambetul, optimism si desigur ca dorinta de a castiga mai mult.

Trimiteți-ne CV-ul dumneavoastră pe email acvamont.prm@gmail.com, îl vom analiza și cu siguranță vom lua legătura cu candidații care ne interesează.

Concursul este deschis pana la 30 aprilie.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str.Gradina Botanica nr.9
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?