Опубликовано вчера

Content and Office Manager

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Despre noi:

Suntem profesioniști în imobiliare
  • Prestăm servicii imobiliare de calitate, având cunoștințele celor mai profesioniști din acest domeniu.
  • Vindem, cumpărăm, închiriem sau dăm în chirie imobile împreună cu clienții noștri.
  • Identificăm cele mai profitabile oferte pentru investitorii noștri pe teritoriul țării și după hotarele ei.
  • Instruim noii viitori Agenți Imobiliari de Top după tehnologia Americană de lucru, inclusiv bazându-ne pe Codul de Etică și alte norme, având ca mentori profesioniști în domeniu cu o bogată experiență de lucru, bagaj de idei și soluții inovatoare.
  • Creștem foarte rapid și activ, în ultimele 6 luni ne bucurăm de rezultate remarcabile, reușind să creștem semnificativ numărul de clienți. Din acest motiv căutăm un coleg dedicat în echipa noastră, care să se integreze rapid și eficient la locul de muncă.
  • Investim constant în dezvoltarea colegilor noștri, investim necontenit în comunicarea cu clienții noștri activi și cei potențiali, dar și în parteneriate strategice de durată
  • Fiecare angajat al companiei noastre este cât se poate de eficient și aduce rezultate.
  • Apreciem cu adevărat atitudinea adecvată și onestitatea.
RESPONSABILITĂȚI:
  • Elaborarea și scrierea textelor pentru publicitate.
  • Monitorizarea conținutului site-ului.
  • Suplinirea bazei de date.(CRM)
  • Plasarea anunțurilor pe platformele publicitare inclusiv Social Media și actualizarea acestora.
  • Repartizarea lead-urilor și monitorizarea acestora.
  • Elaborarea informației pentru blogul site-ului companiei.
  • Monitorizarea paginilor Social Media.
  • Discuția online cu clienții companiei.
  • Participarea la ședințele săptămânale de management.
  • Recepţionarea şi redirectionarea apelurilor telefonice.
  • Întocmirea și redactarea corespondenţei de afaceri, necesară desfăşurării activităţii zilnice
  • Oferirea clienților/potentialilor clienti informații cu privire la serviciile firmei.
  • Aprovizionarea oficiului cu birotica, apă, cafea și alte necesare.
CERINȚE:
  • Abilități de scriere și vorbire în limba Română, Rusă;
  • Utilizare la nivel avansat MS Office (Excel, Word), Internet;
  • Punctualitate, perseverență, atenție la detalii.
  • Posibil și fără experiență de muncă.
OFERIM:
  • Condiții de muncă într-un colectiv tînăr;
  • Angajare oficială;
  • Grafic de muncă de la 9:00 până la 18:00 de luni până vineri.
Persoanele interesate sunt invitate să-și expedieze CV-ul pe e-mail: hr@eliterealty.md

Преимущества

Мобильный телефон

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Визитные карточки

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Гибкий рабочий график

Подарки на разные случаи жизни

Путешествия

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Despre noi:

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Alexandru cel Bun 85
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?