Недавно опубликовано

Educator în grădinița Angel Academy (10000-15000 lei)

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Dacă ești o persoană entuziastă, creativă și ai o afinitate pentru copii, te așteptăm în echipa noastră!

Cerințe:

  • Studii în Educație
  • Experiență de lucru ca educator

Responsabilități:

  • Asistarea și ghidarea copiilor în timpul activităților
  • Mentinerea unei atmosfere armonioase în clasă și în spațiul exterior
  • Studiu în echipă
  • Asigurarea unui mediu sigur și stimulativ
  • Planificare și implementare de activități educaționale și recreative

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic cu o echipă dedicată
  • Impact pozitiv în viața copiilor
  • Oportunități de dezvoltare și formare
  • Salariu atractiv și beneficii adiționale
Отправить резюме

О компании

Știm cât sunt de dificile deciziile de luat, mai ales atunci când acestea vor influența dezvoltarea si formarea copilului. Angel Academy vine în întâmpinarea nevoilor dumneavoastră și a copiilor dumneavoastră, oferind un program deosebit de educație, îngrijire în cele mai bune condiții pentru o dezvoltare optimă. Aici este locul în care se acordă atenție, îngrijire și iubire fiecărui copil. Calitatea și profesionalismul constituie elemente caracteristice ale întregii activitați derulate în grădiniță, precum și a relațiilor interumane. Nimic nu poate fi mai provocator din punct de vedere profesional decât să te întreci cu programa de studii utilizată în gradință și să-i găsești astfel noi înțelesuri și strategii de aplicare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, str. Floresti, 1/1
Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?