Publicat Recent

Educator în grădinița Angel Academy (10000-15000 lei)

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Dacă ești o persoană entuziastă, creativă și ai o afinitate pentru copii, te așteptăm în echipa noastră!

Cerințe:

  • Studii în Educație
  • Experiență de lucru ca educator

Responsabilități:

  • Asistarea și ghidarea copiilor în timpul activităților
  • Mentinerea unei atmosfere armonioase în clasă și în spațiul exterior
  • Studiu în echipă
  • Asigurarea unui mediu sigur și stimulativ
  • Planificare și implementare de activități educaționale și recreative

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic cu o echipă dedicată
  • Impact pozitiv în viața copiilor
  • Oportunități de dezvoltare și formare
  • Salariu atractiv și beneficii adiționale
Trimite CV

Despre companie

Știm cât sunt de dificile deciziile de luat, mai ales atunci când acestea vor influența dezvoltarea si formarea copilului. Angel Academy vine în întâmpinarea nevoilor dumneavoastră și a copiilor dumneavoastră, oferind un program deosebit de educație, îngrijire în cele mai bune condiții pentru o dezvoltare optimă. Aici este locul în care se acordă atenție, îngrijire și iubire fiecărui copil. Calitatea și profesionalismul constituie elemente caracteristice ale întregii activitați derulate în grădiniță, precum și a relațiilor interumane. Nimic nu poate fi mai provocator din punct de vedere profesional decât să te întreci cu programa de studii utilizată în gradință și să-i găsești astfel noi înțelesuri și strategii de aplicare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. Floresti, 1/1