Опубликовано вчера

Educator

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее, Неоконченное высшее
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe: Persoana activa care doreste sa lucreze cu copii
Condiții de muncă: Oficiu
Responsabilități: Activitati educative cu copii

Отправить резюме

О компании

PRO ABA SOLUTION centru de reabilitare si interventie psihopedagogica pentru copii. Centrul ofera servicii de terapie comportamentala (ABA) pentru copii care intimpina dificultati in dezvoltare sau tulburarile din spectru autist. Consultatie, evaluare psihopedagogica instruire si socializare pentru copii si familiile lor. Odata cu dezvoltarea centrului avem nevoie de psihologi, pedagogi, logopezi si alti specialisti/studenti din domeniul social. Daca doresti sa-ti valorifici competentele intr-un domeniu aplicativ esti gata sa inveti lucruri noi sa te dezvolti profesional si sa construiesti o cariera moderna in domeniul psihologiei, echipa noastra te asteapta!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Vasile Alecsandri, 57
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?