Опубликовано вчера

Agent Vânzări Chisinau de la 15000 lei

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кагул

Описание вакансии

Îți place să vinzi și să comunici, îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic, profesional? Vino în echipa Kasteel unde vei avea șanse reale de a crește profesional într-o companie stabilă.

Descrierea jobului

  • Vei cunoaște produsele din portofoliu pentru a-i ajuta pe clienți să aleagă materialul potrivit;
  • Calcularea necesarului de materiale, negocierea și efectuarea ofertelor;
  • Deplasarea la domiciliul clienților pentru consultare și luarea mărimilor exacte la acoperiș
  • Vei gestiona și dezvolta o bază de clienți.

Cerințe:

  • Să fii orientat către client;;
  • Respectarea planului de vînzări;
  • Permis de conducere categoria B.

Avantaje:

  • Experiența în vânzarea materialelor de construcție sau cunoștințe de calcul constituie un avantaj.

Pachet de beneficii oferit:

  • Salariu fix de 15000 lei și comision din vânzări.
  • Necesarul pentru a face treabă bine.
  • Bonusuri stimulative, în funcție de realizări;
  • Mașină de serviciu
  • Telefon de serviciu;
  • Mediu de lucru profesionist și prietenos.

Suport pentru vanzare:  consultanță tehnică, planificare strategică și asistență in vânzare, materiale de prezentare etc.
Program: 5 zile pe săptămână, între 08.30 și 17.30.

Compania noastră continuă să crească, oferindu-ți șanse noi de vânzare și potențial crescut de câștig.

Trimite-ne CV-ul, împreună cu poza ta și câteva rânduri despre tine și de ce ți-ar plăcea să lucrezi cu noi la adresa de email: info.kasteel@mail.ru.
Tel.  068 680 032

Отправить резюме

О компании

Kasteel, compania producătoare de țiglă metalică, tablă cutată, sistema de scurgere și accesorii pentru acoperișuri, are la bază comunicarea liberă și spiritul de echipă. Aici, angajații beneficiază de un mediu de lucru dinamic și prietenos, unde ideile sunt apreciate și promovarea internă este o prioritate.

Cu o experiență solidă de peste 10 ani în producție, comercializare și montaj de materiale de acoperiș de înaltă calitate în clădiri rezidențiale și industriale, ne străduim să oferim suport tehnic personalizat pentru fiecare client, având în vedere cerințele și bugetul acestuia, oferind consultanță în alegerea produselor potrivite.

Suntem în căutarea de Manageri/consultanți, agenți în vânzări, șoferi, operatori producere pentru a ne extinde echipa.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кагул, Stefan Cel Mare nr.29
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?