Опубликовано вчера

Manager vânzări: pesticide, fertilizanți (pe sud)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Fabrica de producere Diolsem caută un angajat pentru funcția de Manager vânzări: pesticide, fertilizanți.

Cerințe

  • Studii agronomice superioare;
  • Experiență pe o poziție similară constituie un avantaj;
  • Cunoștințe despre clientela din domeniul agricol;
  • Capacitatea de organizare și planificare a activităților;
  • Cunoaşterea la un nivel înalt a limbilor: română, rusă;
  • Operativitate în realizarea atribuţiilor specificate;
  • Abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
  • Cunoaşterea PC-ului la nivel de utilizator: Word, Excel, Mail, Internet;
  • Detinere carnet de şofer (categorie B);
  • Persoana activă, dinamică, responsabilă, punctuală;
  • Capacitate de asimilare rapidă;
  • Studii superioare în agricultura (va constitui un avantaj);

Aptitudini și calități

  • Studierea pieţii interne în domeniul pesticidelor, fertilizanţilor;
  • Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derularii acestora;
  • Prezentarea, promovarea şi vînzarea produselor enumerate;
  • Corespondenţa cu furnizorii şi clienţii permanenţi ai companiei;

Beneficii

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Гидигич, com. Grătiești, M14 km. 260,96
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?