Опубликовано сегодня

Manager de vânzări

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Яловены

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

  • capacitate de convingere;
  • abilități bune de comunicare;
  • interes și spirit activ.

Angajatului îi este asigurat:

  • un salariu motivant;
  • angajare oficială în câmpul muncii;
  • pachet social complet;
  • o echipă prietenoasă;
  • masă din contul întreprinderii,
  • transport pentru deplasare la serviciu.

Pentru a stabili o întrevedere, puteți contacta nr. [показать номер]060200561 Ecaterina
Sau puteți expedia CV-ul la adresa de e-mail: catadeni-lux@mail.ru .

О компании

Compania SRL ‘’Cătădeni-Lux’’ este o companie din Republica Moldova, înființată în anul 2000. În acest timp, compania noastră și-a câștigat reputația de unul dintre cei mai importanți furnizori de materiale de construcție, cărbune și îngrășăminte minerale pe întreg teritoriul Republicii Moldova. . De mulți ani, clienții noștri au încredere în numele nostru și în calitatea produselor importate de noi. Politica flexibilă de prețuri precum și raportul dintre prețul și calitatea produselor furnizate, a făcut posibilă crearea celor mai acceptabile condiții de cooperare cu clienții noștri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Яловены, str. Hincesti 348
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?