Опубликовано вчера

Promoteri (fără experiență)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
3 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Школьники, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Глодяны, Калараш, Кишинёв, Страшены, Штефан-Водэ

Описание вакансии

Invităm în echipă o persoană sociabilă, energică și pozitivă pentru a informa clienții despre serviciile companiei.

Oferim:

  • program de lucru: part-time, 9:00 - 14:00

Cerințe:

  • cunoașterea limbilor română și rusă - nivel conversațional

Ce vei face:

  • vei informa clienții despre serviciile companiei
  • vei distribui pliante în stradă

Sună la [показать номер]067 432 236 sau trimite CV-ul tău la adresa electronică: hr@asociatia.md.

Ключевые навыки
Etica în muncă Comunicare

Преимущества

Бонусы и премии

О компании

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?