Опубликовано вчера

Operator call-center

Основная информация

Зарплата:
от 6 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Ești în căutare de lucru de bază sau adițional?

Iar noi suntem în căutare de persoane dornice de a lucra și de a câștiga!

În ce constă postul de muncă:

  • Vei efectua sondaje telefonice;
  • Vei vorbi în Limba Română și Rusă;
  • Vei citi de pe ecran întrebările și vei nota răspunsurile;
  • Vei păstra confidențialitatea informațiilor colectate;
  • Vei adopta o atitudine pozitivă și răbdare.

Suntem gata să-ți oferim:

  • Atmosferă pozitivă;
  • Participări la traininguri și teambuilding-uri cu echipa;
  • Instruire și ghidare continuă;
  • Posibilitatea să îți faci graficul singur;
  • Remunerare lunară până la 15 000;
  • Bonusuri pentru productivitate bună;
  • O bună practică de comunicare;
  • Experiență nouă.

Tot ce așteptăm de la tine:

  • Timp liber și dorința de a cunoaște opinii noi.

Pentru detalii, apelați pe numărul:  067 101 022

О компании

Компания XPLANE RESEARCH – 13-летний лидер в области маркетинговых исследований в Молдове.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Matei Basarab, 16/1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?