Опубликовано вчера

Vânzători-Consultanți (comuna Băcioi)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Бачой, Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea persoanelor ce consulta clienții noștri în alegerea materialelor de construcţii şi oferi soluţii pentru renovări.

Cerințe:
  • Persoană responsabilă şi orientată spre client;
  • Amabilă, cu abilităţi bune de comunicare;
  • Experiența de muncă în vânzarea materialelor de construcție ( în special articole electrice, electroinstrumente) – constituie un avantaj.
Responsabilități:
  • Oferă suport clienților în alegerea produselor necesare;
  • Consultă clienții privind sortimentul, calitatea și preturile la produse;
  • Promovează produsele companiei;
  • Urmăreşte corectitudinea expunerii mărfii și a prețurilor pe raft;
  • Creează condiții optime pentru deservirea calitativă a clienților.
Beneficii:
  • Compania ofera Salariu si alte bonusuri de performanţă;
  • Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
  • Veți avea posibilitatea să lucraţi în compania ce a devenit brand național în distribuția materialelor de construcție;
  • Instruire şi oportunitatea de dezvoltare a carierei alături de o echipă de profesioniști.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md.
Tel.: [показать номер]062193193

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate
Ключевые навыки
Comunicare clară și eficientă Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de comunicare Vânzări

О компании

Компания NANU существует на рынке Республики Молдова уже более 16 летявляясь 100% местным бизнесом. В сети магазинов Nanu Market можно найти товары для строительства и ремонта, которые подойдут как профессионалам, так и мастерам-любителям.

Сеть магазинов NANU Market предлагает огромный спектр товаров самых разнообразных категорий: строительство, инструменты, сад, электротовары, сантехника, интерьер, отопление и водоснабжение, дом и кухня, подарки и украшения.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Constructorilor 1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?