Publicat azi

Vânzători-Consultanți (comuna Băcioi)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate, Medii
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Băcioi, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea persoanelor ce consulta clienții noștri în alegerea materialelor de construcţii şi oferi soluţii pentru renovări.

Cerințe:
  • Persoană responsabilă şi orientată spre client;
  • Amabilă, cu abilităţi bune de comunicare;
  • Experiența de muncă în vânzarea materialelor de construcție ( în special articole electrice, electroinstrumente) – constituie un avantaj.
Responsabilități:
  • Oferă suport clienților în alegerea produselor necesare;
  • Consultă clienții privind sortimentul, calitatea și preturile la produse;
  • Promovează produsele companiei;
  • Urmăreşte corectitudinea expunerii mărfii și a prețurilor pe raft;
  • Creează condiții optime pentru deservirea calitativă a clienților.
Beneficii:
  • Compania ofera Salariu si alte bonusuri de performanţă;
  • Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
  • Veți avea posibilitatea să lucraţi în compania ce a devenit brand național în distribuția materialelor de construcție;
  • Instruire şi oportunitatea de dezvoltare a carierei alături de o echipă de profesioniști.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md.
Tel.: [vezi telefon]062193193

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate
Abilități cheie
Comunicare clară și eficientă Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de comunicare Vânzări

Despre companie

NANU este o companie specializată în comercializarea produselor din domeniul construcțiilor și al reparațiilor. Înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial, compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Constructorilor 1