Опубликовано вчера

Vânzător - Consultant, Dulcinella

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 8 500 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Буюканы, Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Avem locuri vacante în  magazine de firmă:

  • Botanica (str.Cuza Vodă, 20)
  • Buiucani (str. Alba Iulia 103)
  • Riscani (str. Tudor Vladimirescu 12/1)

Responsibilițăti principale:

  • Consultarea și deservirea amabilă clientilor in privinta asortimentului, proprietatilor si caracteristicilor produselor;
  • Efectuarea comenzilor și recepționarea produselor livrate;
  • Aranjarea produselor in vitrine;
  • Urmarirea termenului de valabilitate a produselor;
  • Efectuarea lunara a inventarierii;

Ce căutăm?

  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel fluent;
  • Abilitați de comunicare și vânzare;
  • Promovarea conceptului și principiilor companiei Dulcinella;
  • Responsabilitate și aptitudini în privința evidenței fluxului de numerar;
  • Experienţa în muncă și anume în vânzări de minim 1 an.

Ce oferim?

  • Salariu 8500 - 15 000 MDL
  • Grafic :  3/3,  8.00 - 21.00
  • Angajare oficială în câmpul muncii, pachet social complet
  • Stagierea din partea companiei
  • Locație la discreția candidatului.

Pentru mai multe detalii despre post vacant:
[показать номер]0 60 766 877
CV la: hr@dulcinella.md

Преимущества

Рабочая форма

Подарки на разные случаи жизни

Ваучеры

О компании

"DULCINELLA" SRL - este compania, care se dezvoltă cu succes în domeniul producerii și comercializării produselor de cofetărie, ciocolaterie și patiserie.

Misiunea echipei DULCINELLA este de a realiza produse de calitate, care să contribuie la crearea amintirilor delicioase și clipelor dulci în sânul familiei sau la evenimentele importante din viață.

18 ani de activitate zilnică s-au materializat prin lansarea unui complex de producere modernizat și deschiderea a 31 de magazine (pe teritoriul R. Moldova), numărul total de angajați depășind cifra de 250.

Muncim cu toată echipa pentru a crea emoții pozitive, senzații plăcute și amintiri dulci!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Strada Albișoara 68
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?