Опубликовано вчера

Vânzător - Consultant (Ialoveni)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Яловены

Описание вакансии

Ce oferim?

  • Angajare oficială conform legii
  • Salarizare competitivă
  • Pachet social complet
  • Locație la discreția candidatului

Angajăm vânzători-consultanți specializați în:

  • Deservirea amabilă și consultarea calitativă în baza preferințelor individuale
  • Efectuarea comenzilor și recepționarea produselor livrate
  • Expunerea producției la vânzare și evidența acesteia
  • Respectarea disciplinei muncii și regulamentului intern

Ce căutăm?

  • Cunoașterea limbilor româna și rusă la nivel fluent
  • Abilitați de comunicare și vânzare
  • Promovarea conceptului și principiilor companiei Dulcinella
  • Responsabilitate și aptitudini în privința evidenței fluxului de numerar
  • Experienţa în muncă nu este obligatorie, dar constitue un avantaj!

Dulcinella înseamnă o atmosfera de lucru “dulce” în fiecare zi!

Pentru mai multe detalii despre post și aplicare pentru poziția vacantă, Vă rugăm să ne contactați la numărul [показать номер]060766877 sau să ne expediați un e-mail la hr@dulcinella.md

Ключевые навыки
Lucru în echipa Creativitate Abilități de documentare / păstrarea evidenței Abilități de ascultare Abilitatea de a învăța rapid Motivație Productivitate și organizare

Преимущества

Бонусы и премии

Tренинги

О компании

"DULCINELLA" SRL - este compania, care se dezvoltă cu succes în domeniul producerii și comercializării produselor de cofetărie, ciocolaterie și patiserie.

Misiunea echipei DULCINELLA este de a realiza produse de calitate, care să contribuie la crearea amintirilor delicioase și clipelor dulci în sânul familiei sau la evenimentele importante din viață.

18 ani de activitate zilnică s-au materializat prin lansarea unui complex de producere modernizat și deschiderea a 31 de magazine (pe teritoriul R. Moldova), numărul total de angajați depășind cifra de 250.

Muncim cu toată echipa pentru a crea emoții pozitive, senzații plăcute și amintiri dulci!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Яловены, bd. Alexandru cel Bun, 31
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?