Недавно опубликовано

Asistent Director

Основная информация

Зарплата:
от 5 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Cunoștințe foarte bune de limba română, rusă, scris / vorbit;
  • Cunoașterea  a pachetului Ms Office;
  • Capacitate de comunicare, negociere şi prezentare.

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială;
  • Salariu motivant;
  • Grafic de muncă: Luni - Vineri (09:00 - 18:00);
  • Oficiul amplasat în sectorul Botanica.

Responsabilități:

  • Recepționarea apelurilor telefonice;
  • Primirea, înregistrarea și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite de la parteneri, clienți și alți angajați;
  • Asigurarea transmiterii și recepționării documentelor prin poștă, poșta electronică;
  • Întocmirea și redactarea documentelor și rapoartelor la solicitarea conducerii;
  • Îndeplinirea altor sarcini stabilite de conducător/manager.
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?