Опубликовано сегодня

Conducător auto cat. C (or. Chisinau, str. Constructorilor nr.1)

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное, Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria C;
  • Experiență anterioară - constituie un avantaj;
  • Certificat de competenţă;
  • Cunoștințe minime de mecanică auto;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.

 Responsabilităţi:

  • Transportă mărfurile cu grijă;
  • Supraveghează dispunerea corectă a mărfii pe platforma autovehicolului;
  • Asigură livrarea mărfii la termen;
  • Informează șeful ierarhic superior despre defecțiunile tehnice.

Beneficii:

  • Salariu de la 10 000 lei;
  • Bonusuri/km;
  • Angajare oficială;
  • Pachet social deplin;
  • Reduceri la toate brandurile companiei.

Candidații interesați sunt invitați să contacteze la numărul [показать номер]062193193.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

О компании

Компания NANU существует на рынке Республики Молдова уже более 16 летявляясь 100% местным бизнесом. В сети магазинов Nanu Market можно найти товары для строительства и ремонта, которые подойдут как профессионалам, так и мастерам-любителям.

Сеть магазинов NANU Market предлагает огромный спектр товаров самых разнообразных категорий: строительство, инструменты, сад, электротовары, сантехника, интерьер, отопление и водоснабжение, дом и кухня, подарки и украшения.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Constructorilor 1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?