Опубликовано вчера

Водитель погрузчика / Conducător stivuitor

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Oferim:

  • Lucru intr-o companie stabilă în plină dezvoltare
  • Salariu competitiv și achitat la timp
  • Echipament de serviciu
  • Prânz gratuit

Responsabilități:

  • Lucrări de incărcare/descărcare (produse nealimentare)
  • Manipularea mărfii prin depozit

Cerințe:

  • Experiență de lucru in domeniu similar
  • Certificat de stivuitorist
  • Atent, responsabil, gândire logica, punctualitate, abilitate de a lucra in echipa, predispus spre instruire.

Informații suplimentare la tel.: [показать номер]067524475 Eduard
Adresa: Chișinău, str. Calea Iesilor 10

Отправить резюме

О компании

Compania MOBVARO-M SRL este lider pe piata din Republica Moldova in comercializarea de Mobilă

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?